"Z Katynia wykupił mnie ojciec. Co się stało z 34 moimi kolegami, do dzisiaj nie wiem"

Redakcja
01.08.2017 14:59
Po przyjeździe do Katynia Henryk Troszczyński razem z innymi warszawiakami usłyszał od mieszkających tam ludzi historie o mordowaniu przez Sowietów polskich oficerów. O strzałach, krzykach i jękach. Kiedy Polacy poszli z łopatami we wskazane przez miejscową ludność miejsce, wykopali guziki od mundurów i mundury. To zapoczątkowało wielką ekshumację.
Komentarze (25)
Zaloguj się
 • avatar
 • avatar

  chimi-churi

  Oceniono 1 raz 1

  Pisałem o tym kilka razy. Bezsensowne tytuły sprawiają że "twitterowcy" bez przeczytania tekstu lub wysłuchania nagrania, wypowiadają się na jego temat.... W sumie jakie redachtory tacy "czytelnicy"

 • avatar

  morfeuszasg

  Oceniono 3 razy 1

  Zdaje sobie sprawę, że dla wielu to, co napisze to będzie herezja i zostanę zmieszany z błotem. W Katyniu stała się tragedia wymordowani zostali oficerowie bez sądu, ale jakoś za bardzo to oni przed ta niewolą się nie bronili. Zobaczyli krasnoarmiejca i chop łapki w górę. Nie było jakichś spektakularnych bitew na froncie wschodnim w 1939 roku. O ucieczkach ze Starobielska Ostaszkowa i Miednoje tez raczej cicho. A przecież to byli OFICEROWIE nierzadko wywiadu i co czekali potulnie aż ich Rosjanie wypuszczą? W Palmirach Niemcy wymordowali prawie dwa tysiące polskich obywateli dużą część stanowili profesorowie uniwersytetu intelektualiści księża, a takich miejsc jak Palmiry w Polsce są setki. Jakoś nie słychać o pielgrzymkach narodowców wyklętych do tych miejsc.

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  hegemon123

  Oceniono 5 razy -3

  Taaaa jasne....

 • avatar

  nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 6 razy -4

  Do kwietnia 2010 kacapy twierdziły, że to Niemcy wymordowali Polaków a matoł wybrał ich obchody.

 • avatar

  hegemon123

  Oceniono 7 razy -5

  He he tatuś podszedł do towarzysza Błochina:
  "Nu tawariszcz u tiebia tysiacza riubliej"
  "Eta haraszo ja nie roztrierliwuju"
  Dlaczego lemingi lubią być oklamywane!?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX